Kullanmakta olduğunuz televizyonlarda olabilecek tüm arıza durumlarında bize ulaşabilirsiniz. Tv Tamiri hizmetlerimizi Kocaeli bölgesinde tüm ilçelerde aktif olarak veriyoruz. Tv markaları olan LG, Samsung, Pioneer, Sharp, Regal, Vestel, Philips, Panasonic, Telefunken, Grundig, Altus, Arçelik, Hi Level, Lower, Sunny, Awox, Axenn, Kenwood gibi televizyon markalarında servis desteği alabilirsiniz.

İşinde uzman birimler tarafından hızlı ve doğru işlemler yapılabilmektedir. Kocaeli tv servisi olarak cihazlarınızı önceliğimiz yerinde tamir işlemleri yapmak olmaktadır. Tv servis firmamız tarafından yapılacak olan tüm işçilikler garantili olarak yapılmaktadır. Çoğu zaman cihazı yerinde görmeden ve arıza tespit yapmadan genel sorunu net olarak tespit edilemez. Ancak her tür tv arızasının tamiri ve onarımı mümkündür. Burda çok dikkat edilmesi gereken konu televizyonu teslim edeceğiniz usta ve firmadır.

Tv Tamir Onarım Teknik Servis

Kocaeli tv servis hizmetini teknik altyapımız ile sorun arızaları en doğru şekilde çözüyoruz. Bir çok markada yetkili servis hizmeti veren firmamız diğer markalarda da garanti dışı işlemler yapabilirsiniz. Tv tamiri & onarım işlemlerinde işinde deneyimli olan ekiplerimiz ile gerek adresinizde gerek servisimize çekerek tamir işlemi uygulanır.

Garantili kapsamında tv tamiri işlemleri yaptığımız servis markaları, Philips televizyon yetkili servis, Panasonic televizyon yetkili servis, Sanyo televizyon yetkili servis, Nordmende televizyon yetkili servis, Profilo televizyon yetkili servis, Dijitsu televizyon yetkili servis, Saba televizyon yetkili servis, Onvo televizyon yetkili servis, Tcl televizyon yetkili servis olarak garantili olan cihazlarınızda da çözümler uygulanmaktadır.

En Yakın Televizyon Tamircisi

Tüm markalarda televizyon tamiri işlemi yapılan Kocaeli tv servis firmamıza sizlere en yakında olarak hizmet veriyoruz. Tüm ilçelerde bulunan bayiiler ile adresinize kolayca ulaşıyor ve cihazlarınıza hızla müdahale ediyoruz. Tv sorunları cihaz marka modeli ve kullanıma bağlı çeşitlilik gösterir. Kimi arızalar cihazı teslim almadan çözülebiliyorken kimi arızalar için 2 iş gününe ihtiyacımız bulunmaktadır.

Teknik donanım olarak bu cihazlar oldukça hassas ve hiçbiri birbirine benzememektedir. İç donanımları hepsinde farklılıklar bulunmakta ve bu teknolojilere hakim kişiler tarafından müdahale yapılması gerekir. Kocaelinde televizyon tamircisi arayışlarınızda en doğru çözümler ve garantili işçilik ile cihazlarınızı kalıcı olarak tamir ettirebilirsiniz.

Servis AraWhatsApp Yaz