Marka yada model fark etmeksizin tüm cihazlar değerlidir. Arıza durumlarında en yakın tv tamircisi olarak bize ulaşarak hemen adresinize gelmemizi ve kesin çözümler üretmemizi sağlayabilirsiniz. Firmamız tarafından yapılacak olan tüm işçilikler garantili olarak yapılmaktadır. Tv arızalarında kimi sorunlar cihazı teslim almadan çözülebiliyorken kimi arızalar için 2 iş gününe ihtiyacımız bulunmaktadır.

En yakın televizyon tamircisi & onarım işlemlerinde işinde deneyimli olan ekiplerimiz ile gerek adresinizde gerek servisimize çekerek tamir işlemi uygulanır. LG, Samsung, Pioneer, Sharp, Regal, Vestel, Philips, Panasonic, Telefunken, Grundig, Altus, Arçelik, Hi Level, Lower, Sunny, Awox, Axenn, Kenwood gibi tüm markalarında tv servisi desteği alabilirsiniz.

Kocaeli Yakın Televizyon Tamiri

Kocaeli bölgesinde televizyon tamiri hizmeti veren firmamız kimi markalarda garantili hizmet verebilmesinin neden yetkili servis olmamızdan kaynaklıdır. Cihazlarınız garantili çözümler üretmek için bizi 0850 800 41 14 arayarak aynı gün cihazlarınızı tamir ettirebilirsiniz.

Yetkili servisi olduğumuz ve garantili işlemler yaptırabileceğiniz markalar;

  • Philips televizyon yetkili servis,
  • Panasonic televizyon yetkili servis,
  • Sanyo televizyon yetkili servis,
  • Nordmende televizyon yetkili servis,
  • Profilo televizyon yetkili servis,
  • Dijitsu televizyon yetkili servis,
  • Saba televizyon yetkili servis,
  • Onvo televizyon yetkili servis,
  • Tcl televizyon yetkili servis

Günün 24 saati firmamıza ulaşarak tv cihazlarınızda olabilecek tüm arızaları ortadan kaldırılmasını sağlayabilirsiniz. Bir çok markada yetkili servis hizmeti veren firmamız diğer markalarda da garanti dışı işlemler yapabilirsiniz. Kocaelinde televizyon tamircisi arayışlarınızda en doğru çözümler ve garantili işçilik ile cihazlarınızı kalıcı olarak tamir ettirebilirsiniz.

Kocaeli Yakın Tv Ustası

Televizyon arızalanması durumunda her teknik servis destek verememektedir. Bunun nedeni televizyon iç teknik donanımının çok ayrıntılı ve detaylı işçilik istemesinden kaynaklıdır. Ekip birimlerimiz adresinize aynı gün gelerek anında müdahale edebilecek kapasiteye sahip olmaktadır. Bir çok iş yapmıyor ve sadece uzmanlık alanımız olan en yakın tv tamircisi hizmetleri vermekteyiz.

Cihazlarınızı görmeden uzaktan fiyat bilgisi yada arıza tespiti yapılamamaktadır. Cihazlarınız için en doğru çözümleri bizleri arayarak hemen ekip talep edebilirsiniz. Kocaeli ilçelerinde bayiler ve gezici ekiplerimiz sayesinde aynı gün Tv servis & tamir hizmeti verilebilmektedir. Tv tamircisi hizmetlerimizi Kocaeli bölgesinde tüm ilçelerde aktif olarak veriyoruz.

Servis AraWhatsApp Yaz