Televizyonlar hayatımızın vazgeçilmez eşyası olmaktadır. Televizyon Tamir & Onarım ufak büyük fark etmeksizin arıza durumunda ihtiyaç duyulmaktadır. Kocaeli tv servis birimlerimiz plazma, led tv, 4k tv, lcd tv, 3d tv, Qled tv modellerinde arıza onarım işlemleri yapılmaktadır. Televizyon montajından kırık ekran tamirine kadar bütün işlemlerinizi firmamıza talep edebilirsiniz.

İşinde yetkin ekipler ile her çeşit televizyonlarda doğru müdahaleler yapılır. Cihazlarınızı en doğru şekilde servis çözümleri üretmek için bizi 0850 800 41 14 arayarak aynı gün cihazlarınızı tamir ettirebilirsiniz. LG, Samsung, Pioneer, Sharp, Regal, Vestel, Philips, Panasonic, Telefunken, Grundig, Altus, Arçelik, Hi Level, Lower, Sunny, Awox, Axenn, Kenwood gibi tüm markalarda tv servisi desteği alabilirsiniz.

Kocaeli Televizyon Tamiri

Kocaelinde Televizyon Tamir & Onarım arayışlarınızda en doğru çözümler ve garantili işçilik ile cihazlarınızı kalıcı olarak tamir ettirebilirsiniz. Ekip birimlerimiz adresinize aynı gün gelerek anında müdahale edebilecek kapasiteye sahip olmaktadır. Bir çok iş yapmıyor ve sadece uzmanlık alanımız olan en yakın tv tamircisi hizmetleri vermekteyiz.

Firmamız tarafından yapılacak olan tüm işçilikler garantili olarak yapılmaktadır. Tv arızalarında kimi sorunlar cihazı teslim almadan çözülebiliyorken kimi arızalar için 2 iş gününe ihtiyacımız bulunmaktadır. Kocaeli bölgesinde televizyon tamir & onarım hizmeti veren firmamız kimi markalarda garantili hizmet verebilmesinin neden yetkili servis olmamızdan kaynaklıdır. Yetkili servisi olduğumuz ve garantili işlemler yaptırabileceğiniz markalar;

  • Philips televizyon yetkili servis,
  • Panasonic televizyon yetkili servis,
  • Sanyo televizyon yetkili servis,
  • Nordmende televizyon yetkili servis,
  • Profilo televizyon yetkili servis,
  • Dijitsu televizyon yetkili servis,
  • Saba televizyon yetkili servis,
  • Onvo televizyon yetkili servis,
  • Tcl televizyon yetkili servis

Kocaeli Tv Tamir Ustası

Tv tamircisi hizmetlerimizi Kocaeli bölgesinde tüm ilçelerde aktif olarak veriyoruz. Arıza durumlarında Televizyon tamir & onarım olarak bize ulaşarak hemen adresinize gelmemizi ve kesin çözümler üretmemizi sağlayabilirsiniz. Kocaeli ilçelerinde bayiler ve gezici ekiplerimiz sayesinde aynı gün Tv servis & tamir hizmeti verilebilmektedir.

Televizyon Tamir & Onarım işlemlerinde işinde deneyimli olan ekiplerimiz ile gerek adresinizde gerek servisimize çekerek tamir işlemi uygulanır. Cihazlarınızı görmeden uzaktan fiyat bilgisi yada arıza tespiti yapılamamaktadır. Cihazlarınız için en doğru çözümleri bizleri arayarak hemen ekip talep edebilirsiniz. Kimi arızalar telefonda görüşüyorken dahi çözülebilir. Bu sebeple marka ve arızayı tam olabilir bildirmelisiniz.

Servis AraWhatsApp Yaz